O klubie

Klub Sportowy Taekyon z którego wywodzą się wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski zaprasza dziewczęta i chłopców na treningi Taekwondo Olimpijskiego w dwóch grupach wiekowych:
Profesjonalna kadra trenerska i znakomite warunki treningowe umożliwiają wszechstronny rozwój fizyczny, treningi na najwyższym poziomie, dobrą zabawę jak również udział w zawodach sportowych.
Zapisy od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) w godzinach 18.00 – 20.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sierpcu lub codziennie pod numerami
tel. +48 602 337 961, 604 144 753

Treningi dla młodzików, kadetów, juniorów i seniorów to przede wszystkim nauka technik nożnych i ręcznych wykorzystywanych później w walce sportowej. Trening wzmacnia ogólną sprawność fizyczną ćwiczącego jak i również specjalną. Cechy motoryczne, które są rozwijane podczas treningu taekwondo to: koordynacja, siła, wytrzymałość oraz szybkość. Tylko współgranie ze sobą tych wszystkich zdolności zapewnia skuteczność w walce oraz biegłość w sztukach walki. Treningi odbywają się odpowiednio od początkującego do pełnego zaawansowania. Mimo tego, że szkolenie w sportach i sztukach walki to długotrwały proces, czerpiemy radość z faktu iż każdy trening zbliża nas do osiągnięcia upragnionych efektów. Ze względu na fakt, iż klub kładzie nacisk na trening walki sportowej, dla najlepszych trenujących zawodników istnieje możliwość startów w turniejach różnej rangi w kraju oraz za granicą.

Możliwość komentowania została wyłączona.